Robo TR800

Robo TR800

Využití najde v každé domácnosti, ať už jako klasický robotický vysavač pro rychlý úklid, nebo je možné zapnout program mokrého vytírání pro dokonalý úklid hladkých podlah.

Prostřednictvím mobilní aplikace můžete:

zahájit nebo dokončit čištění ikdyž jste mimo domov. Prohlížet historii čistících cyklů, nastavit plán čištění (denně nebo týdně), upravit sací výkon, upravit množství vody uvolněné během vytírání, povolit nebo zakázat funkci automatického samočištění, vyhledat Robo, pokud se nevrátí do nabíjecí stanice, vybrat režim čištění.

 

 

Chytrá navigace

Pomocí magnetické bariéry můžete vymezit prostor, do kterého nebude mít Robo přístup.

 

 

 

Komplexní čištění

Robo má několikastupňovou filtraci. Vzduch se filtruje přes pěnový filtr a vysoce účinný HEPA filtr. Nehromaděné nečistoty a prach z nádobky se automaticky odsají po skončení úklidu do centrálního vysavače. Díky tomuto spojení budete mít vždy čistý domov.

 

 

Proti malým roztočům a alergenům

Sací síla a přesnost kartáčů na čištění okrajů Robo vám umožní odstranit i ty nejmenší nečistoty, jako jsou drobky nebo zvířecí chlupy. V ovzduší v domě nebudou žádné potenciální alergeny.

 

 

 

Technologie bez překážek

Robo patří mezi nejlepší robotické vysavače. Je vybaven sensory ochrany proti pádu a nárazu do překážek, které včas identifikují schody, překážky a nebezpečné oblasti.

 

 

 

Vhodný na každý povrch

Jeho pojezdová kola zvládnout jízdu na každém povrchu a spirálové kartáče z nich seberou a odsají všechny nečistoty. Zvládá dlažby, vinyl, lina, koberce a přejíždí i podlahové lišty.

 

 

 

Univerzální kartách pro jakýkoliv povrch

Hlavní kartáč se štětinami a gumovými stěrkami má spirálový tvar, který brání navíjení vláken, vlasů atp. Při automatickém čištění s centrálním vysavačem s pootáčí, aby z něj bylo odsáto co nejvíce nešistot.

 

 

 

Integoravné vytírání a mytí podlah

Aby Robo mohl za Vás i vytírat, stačí vyměnit nádobku na prach za nádobku na vodu s mopem. Mop lze opakovaně vyprat v automatické pračce,

 

Napište nám