Jak funguje Tubo Robo

Robotický vysavač TUBO ROBO je jediný robotický vysavač, který díky speciální základně umožňuje automatický odvod vysátého prachu a nečistot pomocí systému centrálního vysávání. Navíc nejenže automaticky odvede nečistoty pryč z odpadní nádoby, zároveň provádí i čištění kartáčů. Ale Robo jde ještě dál - mimo vysávání disponuje možností mokrého vytírání. K tomu postačí vyměnit odpadní nádobku za nádržku s čistícím prostředkem a o vše ostatní se pak již postará Robo.

Aktuálně jsou v nabídce dva modely Tubo Robo a to konkrétně TR800 a TR900 (vylepšený model o laserové mapování prostoru).

Po konci úklidu se vrátí do samočisticí základny, postaví se na kontakty nabíjecí základny a zahájí vlastní vnitřní samočištění a nabíjení. Po sepnutí se automaticky spustí proces, který otáčí hlavním válečkovým kartáčem a způsobuje, že se centrální vysavačová jednotka zapne na dostatečně dlouhou dobu, aby se vylo zajištěno celkové vyprázdnění odpadní nádobkyy, vyčistily se filtry a kartáče. Speciální vnitřní deflektor v kombinaci s exkluzivním systémem s průtokovým tokem zajišťuje, že nádoba na prach ROBÒ zůstane vždy čistá a robot tak bude po nabití připraven k dalšímu použití. Zcela se tak vyhnete kontaktu s prachem.

Navíc je kompatibilní se všemi centrálními vysavači a je možné ho i dodatečně nainstalovat ke stávajícímu centrálnímu vysavačovému systému. Díky tomu je skvělým doplňkem jakéhokoli nového, nebo stávájícího centrálního vysavačového systému. Jeho automatická základna s technologií Plug and Play je kompatibilní se všemi vysavačovými zásuvkami v domě.

 

Napište nám