Unikátní spojení robotického a centrálního vysavače

Jak to funguje

KIT ROBÒ TR800 je první a jediný robotický vysavač s automatickým odvodem vysátého prachu a nečistot pomocí systému centrálního vysávání. To vše díky unikátní parkovací základně, která provádí automatické čištění kartáčů a vyprazdňování prachu a nečistot, pomocí napojení na systém centrálního vysávání. Navíc, mimo vysávání disponuje možností mokrého vytírání. Stačí přehodit odpadní nádobu za nádržku s čistícím prostředkem.

Automatické vyprazdňování prachu s připojením k centralizovanému vysavači

Na konci práce se ROBÒ vrátí do samočisticí základny, postaví se na kontakty nabíjecí základny a zahájí vlastní vnitřní samočištění. Tím se automaticky aktivuje proces, který otáčí hlavním válečkovým kartáčem a způsobuje, že se centrální vysavačová jednotka zapne na dostatečnou dobu, aby se zajistilo vyprázdnění nádoby na prach, vyčistily filtry a kartáče. Speciální vnitřní deflektor v kombinaci s exkluzivním systémem s průtokovým tokem zajišťuje, že nádoba na prach ROBÒ zůstane vždy čistá a bude vždy připraven k použití. Zcela se vyhnete kontaktu s prachem.

Kompatibilní se všemi centrálními vysavači

KIT ROBÒ je perfektním doplňkem jakéhokoli nového, nebo stávájícího centrálního vysavačového systému. Jeho automatická základna s technologií Plug and Play je kompatibilní se všemi sacími zásuvkami v domě.

Nejlepší domácí pomocník je ten, jehož přítomnost nevnímáte. ROBÒ lze aktivovat na dálku díky speciální aplikaci, můžete programovat jeho úklidovou práci kdykoli během dne a nechat ho volně vysávat v naprosté autonomii a v naprostém tichu, i když doma nikdo není. Jeho baterie zajišťuje dlouhou životnost. ROBÒ je opravdu dokonalý pomocník.

 

Napište nám