NOVINKA Tubo Robo TR900

TUBÒ ® ROBÒ TR900L

Neztrácejte čas! S tímto robotickým vysavačem již nebudete muset nic dělat, protože se automaticky sám vyčistí díky automatické základně, která po úklidu odsaje veškeré nasáté nečistoty do systému centrálního vysávání. S TUBÒ ® ROBÒ je možné nejen vysávat, ale také vytírat podlahy.

Nový robotický vysavač TUBÒ ® ROBÒ KTR900LA je díky základně Plug & Play jediný robotický vysavač, který lze napojit do systému k centrálnímu vysavače. Díky této funkcí dojde k automatického čištění a vyprázdnění odpadní nádoby. Díky tomu je tento robot neocenitelným a zcela samostatným pomocníkem při úklidu vaší domácnosti. Je kompatibilní se všemi systémy centrálního vysávání.

Vytvořte si 3D mapu vaší domácnosti

Důležitou novinkou u nového modelu TR900 je systém laserového mapování, ke kterému využívá senzory LIDAR. Robot si dokonale naskenuje místnosti a následně si vytvoří a uloží velmi podrobnou mapu vaší domácnosti včetně zdí, překážek, dveří a nábytku. Díky tomu se robotický vysavač pohybuje velmi inteligentně a zvolí nejrychlejší a nejefektivnější trasu úklidu. Mimo laseru je také osazen senzory proti pádu a nárazu, vyhne se schodům a dalším překážkám. Oproti předchozímu modelu je navíc výkonnější a díky laserovému systému chytřejší.

Zvládne precizně úklid i v rozích a to díky speciálním kartáčkům. Hlavní kartáč je vyroben ze dvou materiálů a je vybaven dvěma různými typy štětin, díky kterým robotický vysavač dokonale vysaje všechny typy povrchů. Dva boční čisticí kartáče navíc zajistí důkladný úklid i v rozích místností.

Můžete si nastavit a vybrat ze tří režimů úklidu:

1) SMART (kompletní úklid místností)

2) AREA (úklid jedné nebo více místností)

3) SPOT (lokální a důkladný úklid oblasti o velikosti 1,5 m2).

Pokud dojde k vybití robotického vysavače, vrátí se do dokovací stanice a po nabití bude následně pokračovat v úklidu tam, kde předtím přestal.

Nová funkce Carpet Power Boost, která zajistí, že v případě, kdy najede robotický vysavač na koberec, automaticky se přepne na nejvyšší sací výkon, aby zajistil důkladný úklid.

Více informacé o novém modelu naleznete v našem letáku zde.

Napište nám